Prodiamante HPDR180RED betoncsiszoló Ø180mm
Átmérő: 180mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 5mm
Szegmens darabszám : 28
Felhasználási terület: sarokcsiszoló, elektromos kézi betoncsiszoló.
Ajánlott: Kemény betonra.
Egységár (db):
Cikkszám:
HPDR180RED
Márka:
Prodiamante
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Prodiamante gyémánt csiszolótárcsák
Leírás
Átmérő: 180mm
Központi furat: 22,23mm
Szegmens magasság: 5mm